El anuncio Linde VZV H70D-02 carretilla diésel en venta por subasta se ha vendido y no está incluido en la búsqueda.
Anuncios similares
Vendido
1/64
Marca:
Linde
Modelo:
VZV H70D-02
Tipo:
carretilla diésel
Año de fabricación:
01/2001
Primera matriculación:
2001-01-01
Horas de trabajo:
24508 m/h
Ubicación:
Chequia Cheb
Fecha de publicación:
3 may 2024
Forkliftonline ID:
EM39994
Motor
Combustible:
diésel
Estado
Estado:
usados
Pitchfork.
Bent jib - broken jib (turret), Broken windshield and skylight, Broken window in left door, Operation wear and damages, Scratches on the body, Operating clearance in the bearing, Soiled interior, Leaks of operating fluids
Vidle.
Ohnutý výložník - nefunkční výlož (věž), Rozbité čelní sklo a střešní okno, Rozbité okno v levých dveřích, Provozní oděrky a poškození, Škrábance na karoserii, Provozní vůle v uložení, Znečištěný interiér, Úniky provozních kapalin
Heugabel.
Verbogener Ausleger – kaputter Ausleger (Turm), kaputte Windschutzscheibe und Dachfenster, kaputtes Fenster in der linken Tür, Schürfwunden und Karosserieschäden, Kratzer am Körper, Laufspiel im Lager, Verschmutzter Innenraum, Antritt von Betriebsflüssigkeiten
Vasvilla.
Meggörbült orrfék - törött orr (torony), törött szélvédő és tetőablak, törött ablak a bal ajtóban, Üzemi horzsolások és sérült, Karcolások a karosszérián
, Elhelyezés üzemi holtjátéka
, Beszennyeződött utastér
, Üzemi folyadék szivárgások
Widły.
Wygięty wysięgnik - uszkodzony wysięgnik (wieżyczka), Rozbita przednia szyba i świetlik, Rozbite okno w lewych drzwiach, Otarcia eksploatacyjne i uszkodzenia, Zadrapania na ciele, Luz roboczy w ułożeniu, Zanieczyszczone wnętrze, Wycieki płynów eksploatacyjnych
Вилы.
Погнутая стрела - сломанная стрела (башня), Разбитое лобовое стекло и световой люк, Разбитое окно в левой двери, Эксплуатационные потертости и повреждения, Царапины на теле, Эксплуатационный зазор в подшипниках, Интерьер загрязнен, Утечки рабочих жидкостей
Vidle.
Ohnutý výložník - nefunkčná výlož (veža), Rozbité čelné sklo a strešné okno, Rozbité okno v ľavých dverách, Prevádzkové odreniny a poškodenie, Škrabance na karosérii, Prevádzková vôľa v uložení, Znečištený interiér, Úniky prevádzkových kvapalín
Вила.
Погнута стріла - зламана стріла (вежа), Розбите лобове скло та мансардне вікно, Розбите вікно в лівих дверях, Подряпини на кузові, Експлуатаційний зазор у підшипниках, Брудний інтер'єр, Витоку робочої рідини